Tělové svíce

Ozdravný princip svíce:

  • Při mých terapiích jsem se setkával se stavy, kdy bylo prakticky nemožné pomoci od problémů za použití klasických postupů. Našel jsem tedy metodu starou tisíce let, která je schopna vyplnit mezeru v klasické západní medicíně. Základním principem je správný tok energií v těle. Pokud je tento tok narušen, projeví se nemoc či problém v těle a je potřeba tyto energie a jejich průchodnost obnovit.  Toto se děje právě pomocí tělových svící vyráběných ručně z čisté bavlny namáčené do včelího vosku, kurkumy a dalších specifických čistě přírodních příměsí.
  • Tělové svíce představují velmi účinnou metodu přírodní léčby. Právě včelí vosk má schopnost zmírnit zánět, jeho složení prodlužuje čas hoření a zvyšuje účinnost svíce. Také kurkuma má protizánětlivé účinky.
  • Tělové svíce používám při terapiích na velkých kloubech, kdy velice účinně a rychle odstraňují zánět, otok a s tím spojenou bolestivost, v oblasti zad na nejčastějších místech blokád a také k očištění a detoxikaci organismu. Svíce také odstraňují negativní emoce z těla, bolesti při ženských obtížích, migrény a soustu dalších obtíží.

Diagnostika svíce:

  • při pálení svíce je charakteristickým znakem velikost, tvar a barva plamene, který se při stejném používání zásadně liší a vypovídá tím o druhu problému v těle a o probíhajícím ozdravném procesu.
  • další diagnostika probíhá z vypáleného popílku. Když se svíce vypálí zkušebně (volně) třeba nad talířkem, jako odpad vznikne Jemný, stejnorodý prášek (popílek). Při používání svíce, se v něm však dá poznat obsah škodlivin – bakterie, otoky, zánět, mikrotrauma, apod. Hrudky, neboli sedimenty se liší jak velikostí, tak zbarvením a lze tak tedy určit jejich původ, který právě s konkrétním problémem souvisí. U žlutých až zelených hrudek se jedná o zánět, u růžových a červených o krevní sraženiny a tromby u šedých a černých se jedná o kameny a písek. Po několika aplikacích jsou hrudky menší a pomocí klasických zobrazovacích metod, jako jsou RTG nebo ultrazvuk bylo zjištěno většinové, nebo úplné odstranění fyzického problému.
od 100 Kč do 300kč